Michael J. FoxI

Michael Andrew Fox

8,5
12 306 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael J. Fox

Jest to mój ulubiony aktor i ciekawi mnie ilu ma fanów!!!

użytkownik usunięty

Eee... A czy tego nie widać? Wszyscy ci, co wypowiadali się pozytywnie o Michaelu J. Foxie... no i oczywiście ja, a jak xP
Wystarczy?

użytkownik usunięty

moze i wystryczy, a mi po prostu chodzi o to by kazdy kto go lubi sie wpisal, bez rzadnych podtekstow :/:/:/

użytkownik usunięty

sorka zadny pisze sie przez "Ż" a nie "rz" :P:P:P

ja,ze wzgledu na BTTF

użytkownik usunięty
Bobey

No tak.... dużo osób się tu wpisało...Hmm.. Wydaję mi się, że Jego fanów jest więcej...a nie wysilili się aby tu napisać...ale cóż...
Ja jestem tak czy inaczej...i się wpisuję xPP

No ja też go lubie, wiec się wpisuje :D:D:D..........

użytkownik usunięty
lorraine93

No i dobrze... Fani wszystkich krajów łączmy się...

Ma dużo fanów. Po prostu nie każdy trafi akurat na ten post więc raczej te wpisy nie będą wymierne. :]
Skoro już jestem - dopisuję się.

użytkownik usunięty
Madeleine29

No tak... Ale ci co mieli okazję trafić, niech się wpisują xD xP xP

Ja też jestem jego fanem za naprawdę fajną i doprą grę w "Back to the Future" !!!!

Bobey

ja go znam i lubie z trylogii bttf

Bobey

Tez go lubię glownie za Powrot do przeszlosci

Ja tez go lubie :-) Najlepszy byl w trzech czesciach Powrotu do przyszlosci. Pozdrawiam:-)

Darude1983

Ja tez uwielbiam Foxa. Oczywiscie za trylogię Back to the future. :)

Ja jestem jego wieeeeeeelką fanką,uuuwielbiam go ;)

Też się wpisze, gdyż bardzo lubię Foxa i tak jak większość szczególnie za role w "Back to the Future".

użytkownik usunięty
jahmal

No i o to chodzi ;P...fanów jest coraz więcej...i dobrze ;P

I ja się dopiszę: M.Fox to jeden z moich ulubionych aktorów:)

Uwielbiam tego aktora, a nawet więcej... :)

użytkownik usunięty
Kurza

heh...:P

użytkownik usunięty

Jak miło ;D jaki stary ten post ;D ach... hehe xDD

Michal J. Fox FOREVER <peace> ;)))

Uwielbiam tego aktora, nawet powiem więcej "Kocham go":*:*:*:*:*:*:*

Domcia13

Mimo że jestem "normalny":), też kocham tego faceta:) Dla mnie zdecydowanie nr 1 wśród aktorów!!!!

Mój jedyny idol z wieku młodzieńczego... aż do teraz. Uwielbiam Michaela.

on jest mistrzem ; ]

za back to the future głównie go cenię.

użytkownik usunięty

3 lata temu założyłam ten post :) a nadal lubię Fox'a :D fani łączmy się!!! :)

Też jestem jego fanem:-) uwielbiam go za role w "Powrocie do przyszłości" i "Przerażaczach". Pozdrawiam

_ENKI_

Je też go uwielbiam. Od samego początku za rolę Marty'ego MacFly'a

dziabal13

cudowny w BTTF i w sknerusie, mój rówieśnik, wielka szkoda,że tego świetnego faceta powaliło paskudne choróbsko

Dla mnie ten aktor też jest jednym z najsympatyczniejszych jakich znam.

Dużo ma fanów. Dla mnie to był pierwszy aktor, który został moim Idolem a trylogia Powrotu do przyszłości jest jednym z najlepszych fi,mów jakie powstały :) Uwielbiam tego aktora w każdym filmie.... Jest wyjątkowy...

użytkownik usunięty

Moja dawna sympatia :) uwielbiam go za rolę w 'Przerażaczach' no i oczywiście w 'Powrocie do przyszłości'. :) Jak dla mnie jeden z najlepszych. :) A tak w ogóle to ja założyłam ten post, na starym koncie. :)

Pozdrawiam.

Ja też bardzo go lubię, więc się dopisuję! Zdecydowanie jeden z moich ulubionych aktorów :)

użytkownik usunięty
siersciooch

Oczywiście podpisuje się pod poporzednikiem :)

No skoro tu trafiłem to też dopisuje się:) Uwielbiam filmy z jego udziałem A film Powrót do przyszłości mógłbym oglądać bez przerwy:)

uwielbiam go<3

deppowa

ja rowniez:)

Ja jestem jego zagorzałą fanką, jak widać po avatarze z resztą :)

dla mnie też jeden z ulubionych ;p pzdr

użytkownik usunięty

DLA MNIE J. FOX JEST JEDNYM Z ULUBIONYCH AKTORÓW :)

DRUGI ULUBIONY <3

MJF jest jednym z moich ulubionych aktorów. Szczególnie urzekł mnie w filmach: powrót do przyszłości, tajemnica mojego sukcesu, sknerus, doktor hollywood. ;) Zaraz zabieram sie za oglądanie przerażaczy. Szkoda, że jego losy się tak potoczyły. Gdyby nie jego choroba byłby teraz aktorem stawianym na równi z np. Tom Cruise, Leonardo di Caprio, Brad Pitt, Johny Depp itd. Ale to nie zmienia faktu, że jest najlepszym aktorem wśród ról komediowych :)))

Aktor mojego dzieciństwa. Powrót do przyszłości znam na pamięć i oglądam raz do roku. Super sprawa.
To inna "specyfika" aktorstwa niż Al Pacino ale w tym co robi jest najlepszy.
Koleś ma niesamowitą twarz, zawsze jak nastolatek i wygląda na sympatycznego gościa.
Nie da się go nie lubić :)

A tak poza tym to właśnie przeczytałem newsa, że znalazł dla siebie odpowiednią mieszankę nowoczesnych leków i wraca do grania.

użytkownik usunięty
Netwarp

Podpisuje się pod tym...co prawda dodałbym jeszcze coś od siebie, genialnie zagrał w Ofiarach Wojny.

Byłoby świetnie ale mimo wszystko normalnym graniem, które pamiętamy z naszego dzieciństwa nie będzie to nigdy niestety.

mój też ma śliczną buzię w doc hollywood wygląda przesłodko

Lubie go :) Jeden z moich ulubionych:)

Ja natrafiłam na jego nazwisko dopiero w czerwcu, jak na Pulsie leciał Powrót do Przyszłości i od tamtej pory go uwielbiam, a Powrót... oglądam średnio co miesiąc

też go lubię. Kiedyś okropnie mi się podobał (po obejrzeniu niedawno "Powrotu do przyszłości")

Wpisuję się. Uwielbiam Michaela wspaniały aktor a także sympatyczny, normalny człowiek, uwielbiam jego poczucie humoru, dystans do choroby. Jest prawdziwą inspiracją dla wielu osób w tym dla mnie ,że warto patrzeć z optymizmem na wiele spraw, z uśmiechem podchodzić do życia, pomagać potrzebującym .Tacy ludzie mi imponują. Serce mi się kraję widząc jego cierpienie a z drugiej podziw i respekt, że nie boi się śmiać ze swoich słabości. Urzekł mnie rolami Marty'ego Mc Fly'a z kultowej trylogii, Daniela z filmu Sknerus, Erricksona z Ofiar Wojny a także gościnnej roli w Hożych Doktorach- rewelacyjnie zagrał doktora z nerwicą natręctw, Żony Idealnej i ostatnio oglądanego przeze mnie jego nowego serialu The Michael Fox Show. Książkę Michaela Niepoprawny Optymista czytam drugi raz. Nic tylko uczyć się od niego :)

monisia54315

Masz rację Monisiu. Tacy ludzie to prawdziwe skarby. Czym bez Nich byłby świat?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones