Michael J. FoxI

Michael Andrew Fox

8,5
12 342 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael J. Fox

jedna z ulubionych postaci filmowych mojego dzieciństwa, rzecz jasna Marty McFly z "Powrotu Do Przyszłości" ;) Do dziś z sentymentem oglądam ten film (zwłaszcza scenę, w której Marty gra na gitarze na balu - czysty kult :D nawet pomimo faktu, że dopiero po paru latach odkryłem, że Fox śpiewa z playbacku ;P)

kocurr

no super, uwielbiam te filmy!

Ale o co ci chodzi z playbackiem? To jest jego glos czy nie?

Przeciez wszystkie filmy sa playbackiem...

Inferno_2

Głos jest jego, jak najbardziej ;) rzecz w tym, że jak byłem małym gnojkiem to byłem święcie przekonany, ze śpiewał i grał w pełni "na żywo" ;P

kocurr

A ja się nawet gdzieś spotkałam ztym, zę to nie jego głos i nawet było chyba imię i nazwisko tego, co podkładał. Ale moim zdaniem to tam jednak słychać jego o_O
:)

Madeleine29

Ok, pogrzebałem (bez zbędnych skojarzeń ;p) i znalazłem:
http://www.kmf.org.pl/fx/future1r.html

A dla leniwych cytat właściwy: "W sekwencji z piosenką "Johnny B. Goode" Michael J. Fox tylko udawał że gra i śpiewa do nagranej wcześniej piosenki. W rzeczywistości na gitarze grał Tim May, a całość zaśpiewał Mark Campbell."

Moje dziecięce wspomnienia legną w gruzach ;P

kocurr

Moje dziecięce wspomnienia też legły w gruzach, zawsze byłem przekonany że to jego wokal :( no ale i tak był świetny skoro przekonał tylu ludzi że to jednak on gra i śpiewa :)

SWJar

moje wspomnienia też właśnie legły w gruzach. nie wierze że to nie on śpiewał ! niieeeeeee :( eh.

osiolek

moje wspomnienia legły w gruzach, gdy dowiedziałem się, że Marty McFly jest postacią fikcyjną

R_E_B_E_L

eeee..... co? :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones