Michael J. FoxI

Michael Andrew Fox

8,5
12 323 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael J. Fox

Mój absolutnie najukochańszy aktor. Normalnie kocham tego faceta! Za całokształt osobowości, nie jedynie za karieere która także jest idealna, na pewno gdyby mógł dalej grać nieraz pokazałby na co go stać. Wkurza mnie gdy ludzie kojarzą go jedynie z Trylogią BTTF, ludzie obejrzyjcie inne filmy, są super. Osobiście polecam między innymi; "Bright Lights, Big City", "Greedy", "Casualties of War", "Life with Mikey" oraz "Light of Day". Serial "Spin City" jest przezabawny ;-) Jak dla mnie poprostu najlepszy.

Toudeusz

no ba :)
Faktycznie kojarzenie go tylko z BTTF to przesada. Ja bym jeszcze koniecznie do tego poleciła "Przerażacze". Oj pokazałby na co go stać bo niestety, choć jest to mój ulubiony aktor, musze przyznać, żę dał sie troche zaszufladkować. Nie znam bardzo poważnej roli w jego wykonaniu. No może "ofiary wojny" ale ten film też, to jeszcze nie było TO. Chciałabym go zobaczyć jeszcze w dramacie, gdzie nie gra już "młodego naiwnego" ale niestety...
pozdro! :-)

Madeleine29

chciałbym go zobaczyć w romantycznym dramacie psychologicznym z samobójstwem na zakończenie, coś podobnego do np. "The Million Dollar Hotel" i jakiejś super produkcji z dużoma efektami specjalnymi :P Mam nadzzieje, że powróci do branży i nieźle nas zaskoczy. Odzdrawiam ;-)

użytkownik usunięty
Toudeusz

Mój ukochany najukochańszy i nie mam bardziej ukochańszych i ulubionych aktorów jedyny w swoim rodzaju aktor oczywiście mowa tu o MJF Jego wszystkie filmy są za***iste. Właśnie dlaczego tylko z BTTF go kojarzą on ma wiee innych filmów nie tylko bttf Tajemnica mojego sukcesu jest tez fajna i inne tez oczywiście. Zgadzam się że mógłby zagrać w jakims wyciskaczu łez. Z jakimiś innymi sławami np. fajnie by wyglądał duet Michaela J. Foxa z Tomem Cruisem albo z Hugh Grantem czy tam z kimś innym. pzr.

tak z nimi zgralby sie mniej wiecej wzrostem:). Ale tak na powaznie, to tez uwazam ze to naprawde swietny aktor. Kazda jego rola to taki pozytywny kop. Nawet gdy gral w horrorze (no, powiedzmy, ze horrorze) "przerazacze" byl przezabawny... ta mina pelna zaskoczenia.. sama Jego twarz wyraza wiele pozytywnych uczuc

użytkownik usunięty
Toudeusz

zgodze sie ze gra w swietnych filmach bo praktycznie wszystkiez nim widzialam ale nie zgodze sie z toba ze swiatlosz dnia bylo fajne bo szczerze przyznam ze nudny byl ten film obejrzalam go tylko dla Michaela :p
Agnieszka:):):)

Kazdy film z Michaelem jest dla mnie ciekawym nawet epizot.Szkoda że tak wiele filmów z nim niem jest czesto puszczanych w tv.Jest świetnym aktorem i tyle


Podro dla fanów Michaela i filmów z jego udziałem
Edyta:)

EuEl

Jak on gral w jakims filmie, to ten film juz byl wart obejrzenia. Zawsze, ale to zawzse go uwielbialam i atk juz pozostanie.
Pozdrawiam:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones