Michael J. FoxI

Michael Andrew Fox

8,5
12 323 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael J. Fox

Książki.

użytkownik usunięty

Czytał ktoś może książki napisane przez Michaela?
Mam w planach zakup "Nieuleczalnego optymisty". Może polecacie najpierw "Szczęśliwego Faceta"?

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Nie wiem czy Lucky dotarł wgle do Polski w przekładzie. Jak Fox go wydawał w USA to u nas można sobie było o tej książce w normalnym wydaniu jedynie pomarzyć. Czytam sobie Nieuleczalnego czasami, ale powolutku. Nie porywa mnie, nawet mnie - a Fox to mój zdecydowany nr 1 wśród aktorów. Ale to chyba kwestia gustu, a poza tym, nie lubię czytać nie po kolei, a żeby dotrzeć do tego, co mnie najbardziej interesuje, muszę się przedrzeć przez to, co interesuje mnie najmniej a to mnie trochę blokuję ;) Nie żeby była to jakaś nudna książka, ma fajne momenty, ale jakoś nie szaleję za jej stylem. :))

użytkownik usunięty
Madeleine29

Rozumiem, wielkie dzięki za pomoc. Nie będę miał dylematu którą książkę przeczytać jako pierwszą(mój angielski nie jest najlepszy). Może mi się akurat spodoba sposób w jaki Nieuleczalny Optymista został napisany, jest to wszak kwestia gustu. Również bardzo cenie sobie Foxa jako aktora. Co prawda już czuje lekkie ukłucie spowodowane brakiem chronologii ale wszystko się okaże po przeczytaniu.

Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. Oczywiście jeśli ktoś inny czytał którąś z książek napisanych przez Michaela proszę się podzielić przemyśleniami na jej temat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones