Michael J. FoxI

Michael Andrew Fox

8,5
12 320 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael J. Fox

Michael J. Fox

użytkownik usunięty

Michael J. Fox jest bardzo przystojny(na serio) szkoda że jest chory ale zrobili ten lek ! jak myślicie pomorze bo teraz pomaga to potem też nie?!

wynaleziono lek na parkinsona? :| na pewno wiesz o jaką chorobę chodzi? skąd masz tą informacje? nie czuj się przeze mnie atakowana :P

użytkownik usunięty
Toudeusz

tak napewno wynaleziono bo niedawno przeczytałam na internecie i to napewno na tą chorobę bo sobie to zapisałam:) i zaczął działać bo nagrali nowy film to też przeczytałam i sobie zapisałam zeby nie zapomnieć:) a co do atakowania to się nie obrażam no problemo:D nie jestem dzieckie małym zeby sie odrazu obrazac:D

użytkownik usunięty
Toudeusz

wynaleziono lek na tąę chorobę żeby się nie rozprzestrzeniała

WOW!!!!! Jaki lek? Jaki film!!!????? AAAAAAAAle fajnie :):):):):) No jasne że wierze, że musię uda. Skoro jest extra to czemu chociaż nie wierzyc w niego że mu sie uda i zagra jeszcze dla nas. Ale JAKI FILM??? Pozdrawiam i wogóle chciałabym z toba złapać kontakt :):):) To mój mail madeleine29@wp.pl

Toudeusz

na parkinsona wynaleziono wiele leków... tylko ich skutecznosc jest nie wielka i głównie maja zatrzymac postep choroby a nie zlikwidowac jej przyczyne.....

użytkownik usunięty

No! Michael J.Fox jast przystojny, tylko bardziej był jak był młodszy n.p. w "Powrót do przyszłości".Fajnie gdyby zagrał w jaszcze jednej części wymienionego wyżej (powrotu).Ma też fajny głos.Lubię Michaela i jeszcze paru innych aktorów.Michael jast w pierwszej czwórce(lubię ok. 7 aktorów).Napiszcie jakich lubicie aktorów nawet jak Michael nie będzie w pierwszej czwórce!Każdy lubi to co lubi!Pozdrawiam wszystkich wielbicieli aktorów z klasą, nie tylko Michaela J.Fox'a.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones