Michael J. FoxI

Michael Andrew Fox

8,5
12 335 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael J. Fox

fox bog

użytkownik usunięty

michael j fox to chrystus wsrod aktorow to mesjasz kina cala ta banda malolatow typu affleck,hartnet j. lopez di caprio i inne gowna to waly nie godne foxsowi lewego trampka czyscic!!!!!!!!!

użytkownik usunięty

Hmmm... No cóż... Nie ma jak szczerość..

użytkownik usunięty

nom racja, nie ma to jak szczerość...

:]

Szczerość? Nie. Raczej brak tolerancji.
Fox jest świetny, ale to nie znaczy że inni aktorzy nie zasługują na szacunek. Pozdrawiam :)

użytkownik usunięty

A więc...
Uważam, że Michael J. Fox jest najlepszym aktorem, bardzo go lubię i jest moim idolem, uważam, że to najprzystojniejszy facet jakiego widziałam (ale jak był młodszy) w ogóle jest SUPER, no ale żeby go nazwać MESJASZEM no to chyba przesada :/:/:/ a poza tym jest wielu fajnych aktorów, nie tylko on, u mnie jest na pierwszym miejscu, ale lubię wielu!!!

Pozdrawiam, Agnieszka :*:*:*

użytkownik usunięty

Wiadomo, że jest wielu fajnych aktorów, no ale tu wypowiadamy się przede wszystkim na jego temat... Co do nazwania go Mesjaszem, to mój komentarz jest na górze...Oznacza on, że wypowiedź tego użytkownika pozostawię bez komentarza, ale nie ważne...
Ty Agnieszka, lubisz go tylko z powodu wyglądu? Tak można wywnioskować po każdym twoim poście...według mnie są inne interesujące rzeczy w nim... nawet teraz kiedy jest starszy... no cóż...tyle

użytkownik usunięty

Podoba mi się z wyglądu i to bardzo, ale też z tego jak gra, a gra bardzo świenie i to jest w nim najbardziej interesujące!!!

użytkownik usunięty

A więc... Owszem uważam, że jest bardzo przystojny, nawet teraz chodź podobał mi się jak był młodszy (to już gdzieś napisałam), ale nie uważam, że to jest jedyna jego dobra cecha!!! Otóż najbardziej cenię go za jego talent aktorski, który ma ojjjj tak!!! Jest cudownym aktorem i tylko czekam by zobaczyć go jeszcze w jakimś filmie!!! Gdyby każdy aktor taki był!!! A poza tym cenię go również za jego sposób bycia, nie potrafię tego uzasadnić, ale tak jest!!! No... to już wszystko co miałam powiedzieć!!! Papapa :):):)

No wreszcie osoba z którą jest jakiś kontakt. Prosi sie żeby napisała coś więcej niż tylko "przystojny" i pisze i argumentuje ładnie ;) Brawo Agnieszka. ;)

użytkownik usunięty
Madeleine29

Teraz tylko nie wiem czy się ze mnie śmiejesz czy chwalisz :):):)
Jeżeli chwalisz to dzięki, a jak się śmiejesz to....trudno!!!
Papapa

użytkownik usunięty

No cóż.... Dobra.. Są tacy ludzie, którzy nie oceniają Go po wyglądzie, ale także po graniu, charakterze i ja należe do takich ludzi...
Ale nie ważne... Wracając do tematu, to może by go tak zamknąć. Jest kompletnie bezsensowny...
To tyle

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones