Michael J. FoxI

Michael Andrew Fox

8,5
12 295 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael J. Fox

Kto napisał w ciekawostkach że on ma 165cm? Przećież to nie prawda, ja słyszałam że ma 163cm.

użytkownik usunięty
lorraine93

Eee....Hmmm... A czy to ważne... Najważniejsza jest gra aktorska.... poza tym..przykro mi ale ty się mylisz, bo ma 165 cm.... xPP Ale nie ważne

użytkownik usunięty

CO do mojej poprzedniej wypowiedzi, to chciałam powiedzieć, że z różnych, nawet mniej znanych źródeł zdobyłam informację o wzroście... i ma 165 cm xPPPP

No dobra może i masz racje ale ja wiem z innych żródeł że 163cm, ale nie bedziemy się sprzeczać o coś takiego, nie?

użytkownik usunięty
lorraine93

No pewnie, że nie będziemy się kłócić... O taką błahostkę?...
A co do tych źródeł informacji to są różne... i często się ludzie mylą... hmm... a ja zajrzałam na takie bardzo nieoficjalne źródła...Hmmm... No ale nie ważne...

5'2 stopy Możecie sobie policzyć ale nikt nie powiedział że w cm to bedzie dokładnie :] Bo tam chyba jest różnica do 3 cm. mi wyszło z obliczeń że 165 cm a w jednym z artykułów napisali że 162. :]
Taka ciekawostka :]

użytkownik usunięty
Madeleine29

No cóż Madeline...Jak ktoś lubi matmę to sobie policzy ;PP
A artykuły w gazetach tak często się mylą... Po prostu ma 165 cm i tyle...

lorraine93

Czytałam jego książkę i było tam napisane, że ma 165 cm :)

lorraine93

...teraz jest 164 cm :D

lorraine93

Tak się składa, że masz rację. Mam w domu starą gazetą i w niej piszę, że ma 161 cm wzrostu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones